fbpx

Tucha.ua на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі: 2.0

2019-04-24T09:25:14+00:00Апрель 24th, 2019|Блог|

Друзі, вітаємо! Весняний цикл «Анатомії бізнесу» триває, тож ми вдруге цього сезону завітали до космічної столиці України – Дніпра. Відвідувати це місто завжди приємно, і кожного разу ми повертаємося з новим та корисним досвідом. А ще знайомимо все більшу кількість мешканців та гостей міста із хмарними сервісами Tucha.ua.

      

Організаторами заходу, який відбувся 23 квітня, стали Бітрікс24, Mitek CRM Systems та CRM in UA. Охочих отримати нові знання, дізнатися про дієві кейси та актуальні інструменти виявилося чимало: зала була повною слухачів, що зацікавлені у розвитку власного бізнесу. А насичена виступами впливових спікерів програма підтримувала навчальну та мотиваційну атмосферу протягом усього дня.

   

Крім того, окремої уваги заслуговує незвична та вражаюча локація, яка стала місцем зустрічі організаторів, партнерів та учасників, – Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова.

Протягом усього дня ми спілкувалися із присутніми про користь хмарних рішень для бізнесу, розповідали про наші сервіси та переваги, які вони приносять будь-якій галузі: безпеку, надійність, економію та мобільність. Звісно, на заході ми зустріли наших давніх партнерів, з якими вже склалися товариські відносини, а також познайомилися із новими компаніями та колегами по бізнесу.

   

Наприкінці дня відбувся традиційний розіграш призів від Tucha.ua. Переможці захопили із собою грошові сертифікати на наші сервіси та кольорові фірмові чашки. Впевнені, подарунки стануть у нагоді переможцям та підтримають сонячний весняний настрій! А на власників сертифікатів і всіх, хто також бажає долучитися до хмарних рішень, ми чекаємо у нашій дружній родині. Тож не зволікайте та почніть користуватися всіма перевагами, які надають хмари для бізнесу, вже сьогодні!

   

Дякуємо організаторам «Анатомії бізнесу», нашим партнерам та всім учасникам семінару за насичений день і тепле спілкування. А ми готові до наступного заходу, який заплановано вже наступного дня, 24 квітня, у Києві. Буде цікаво, яскраво та пізнавально, тож до зустрічі, друзі!

Метки: , , , , , ,