fbpx

І ми там були: «Анатомія бізнесу» знову у Харкові

2019-04-01T17:53:12+00:00Апрель 1st, 2019|Блог|

Вітаємо, друзі!
Весняний сезон «Анатомії бізнесу» триває. Нещодавно ми повернулися із Харкова, де 29 березня відбувся бізнес-семінар «Як стати лідером СУПЕРзмін» від наших партнерів — Бітрікс24 та Обліксофт. Звітуємо враженнями, отриманим досвідом та яскравими світлинами.

Анатомія бізнесу у Харкові
Перш за все, відзначимо традиційну атмосферу заходу — надихаючу, продуктивну і дуже товариську. А створили її усі присутні, серед яких були і наші партнери, давні колеги по бізнесу, а також нові знайомі.


Та не лише спілкування, знайомства та зустрічі стали запорукою чудового дня. Корисні бізнес-доповіді, актуальні знання, обмін досвідом надихнули усіх присутніх на майбутні звершення.

Анатомія бізнесу у Харкові
Ми традиційно потішили учасників семінару подарунками від Tucha.ua. Завдяки розіграшу призів грошові сертифікати та різнобарвні чашки знайшли своїх власників. Впевнені, що такі подарунки якнайкраще стануть у нагоді переможцям та забезпечать їм чудовий весняний настрій. А ми вже чекаємо на щасливих власників сертифікатів у родині Tucha.ua!

Анатомія бізнесу у Харкові
Тим часом, календар квітневих подій стає все більш насиченим подіями від наших партнерів. Слідкуйте за анонсами та новинами, щоб теж отримати порцію бізнес-знань та гарного настрою!
Дякуємо нашим партнерам за стабільно високий рівень організації заходів «Анатомія бізнесу». Вже чекаємо на наступний семінар, що відбудеться 12 квітня у Запоріжжі. До нових зустрічей!

Метки: , , , , , , , ,