fbpx

Відкриття весняного сезону «Анатомії бізнесу»: починаємо з Дніпра

2019-03-15T10:52:02+00:00Март 14th, 2019|Блог|

Вітаємо, друзі!

Весняний сезон семінарів «Анатомія бізнесу» розпочався! Мешканцям та гостям Дніпра випала нагода стати першими слухачами доповідей від лідерів бізнес-ринку. Семінар «Анатомія бізнесу: Розвиток бізнесу. Діючі інструменти, перевірені власним досвідом» відбувся у вівторок, 12 березня, а його організаторами стали наші партнери — ITUA та Бітрікс24. Радо ділимося з вами отриманими враженнями!

У затишній атмосфері день минув насичено та дуже продуктивно: корисні доповіді, купа цінної інформації, давні знайомі та нові знайомства з майбутніми партнерами та клієнтами. А змістовне та жваве спілкування з учасниками заходу надихнуло нас на ще більш плідну роботу.

Куди ж без розіграшу призів від Tucha.ua! Звісно, ми не могли зрадити традиціям, тож привезли із собою фірмові подарунки. Впевнені, яскраві чашки неодмінно доповнять весняний настрій їх власникам, а грошові сертифікати на сервіси Tucha.ua точно стануть у нагоді переможцям. Тож чекаємо на власників сертифікатів у Tucha.ua!

Дякуємо нашим партнерам за відмінну організацію «Анатомії бізнесу»! Захід минув на високому рівні завдяки якісній підготовці та чудовим організаторам. :)

А ми вже готуємось до наступних семінарів «Анатомія бізнесу» від наших партнерів. Зустрінемось зовсім скоро в інших містах України. Тож слідкуйте за нами і долучайтесь!

Метки: , , , , , , , ,