fbpx

Чим запам’ятався нам семінар «Анатомія бізнесу» в Тернополі

2019-05-17T17:15:05+00:00Май 17th, 2019|Блог|

Друзі, вітаємо! Весняний сезон семінарів «Анатомія бізнесу» від Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів добігає кінця. Вчора, 16 травня, ми відвідали Тернопіль, де відбувся семінар «Точки росту Вашого бізнесу», організаторами якого стали Бітрікс24 та Wise Solutions. Звітуємо, як минув цей день у колі наших партнерів, давніх знайомих та зацікавлених у нових знаннях слухачів!

 

Вагоме значення партнерської підтримки під час підготовки та організації подібних заходів важко переоцінити. Наприклад, Андрій Пиріг, директор компанії Wise Solutions, поділився з нами під час бесіди ось такою думкою:

«В стосунках з Tucha для мене найважливіші речі — ні винагорода, ні фінансова сторона. Мені важливо, щоб наші клієнти були задоволені. І Tucha дає це нашим клієнтам».

Осередком корисної бізнес-інформації стала пам’ятка архітектури Тернополя — Український Дім «Перемога». Тут зібралися кращі спікери, що поділилися дієвими інструментами з продажів, маркетингу, ведення та розвитку власної справи. Отримати практичні поради прибули керівники і власники бізнесу, маркетологи, фахівці з продажів та розвитку партнерської мережі.

Протягом дня ми віч-на-віч спілкувалися з учасниками заходу за нашим яскравим стендом: обговорювали користь хмарних рішень для бізнесу, відповідали на питання колег про хмари та обмінювалися набутим досвідом.

Взагалі, про значення хмар можна говорити чимало. Андрій Пиріг, впевнений, що будь-який бізнес рано чи пізно дійде до хмарних технологіями: «Далі треба мати справу тільки з хмарними технологіями. Інших варіантів, як на мене, немає».

За традицією наприкінці дня наша команда розіграла фірмові призи, тож щасливчики захопили із собою цінні подарунки: грошові сертифікати на хмарні сервіси Tucha.ua та брендовані різнобарвні чашки. Впевнені, призи неодмінно стануть у нагоді їх власникам та принесуть не лише задоволення, але і практичну користь!

Ми щиро вдячні нашим партнерам Бітрікс24 та Wise Solutions за гостинність та чудову організацію заходу! І, звісно ж, дякуємо учасникам семінару та колегам по бізнесу за насичений день і купу позитивних вражень. А попереду на нас чекають нові зустрічі та не менш корисні заходи, тож до нових зустрічей, друзі!

Метки: , , , , , ,