fbpx

Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі

2018-10-25T15:49:26+00:00Октябрь 25th, 2018|Блог|

Усім привіт!
Відвідали 23 жовтня семінар «Анатомія бізнесу: Секрети успішного підприємця» в Дніпрі.
Ми вже звикли до цього шаленого ритму на бізнес-семінарах, звикли бачити, що така величезна кількість українців цікавиться розвитком бізнесу, шляхами підвищення його результатів та, головне, що люди готові освоювати нові інструменти у своїй сфері. А ми раді бути частиною таких заходів та приносити користь усім навколо.


Як завжди, гості та спікери вже з самого ранку зібралися у діловому центрі і готові були до насиченого дня. Поки всі освоювалися та займали місця, ми зробили декілька фото з нашими партнерами.

Під час доповідей спікерів ми дізналися багато чого цікавого. Наприклад, що таке персональний брендінг і з чим його їдять, або як ефективно презентувати компанію. Було ще багато надкорисних тем, тож дякуємо нашим партнерам SUNAPI та Бітрікс24 за організацію такої змістовної події.

Протягом дня активно знайомилися з майбутніми партнерами та клієнтами. Не забули й розіграти грошові сертифікати на хмарні сервіси. Щасливчики, чекаємо на вас у Tucha та сподіваємося на плідну співпрацю! Також вітаємо тих, хто вигравав фірмові чашки Tucha. Тепер частинка нас завжди буде разом з вами вранці за чашечкою кави або чаю. ;)
Вже зовсім скоро закриватиметься сезон Анатомій, тож не втрачайте нагоди. Менше ніж за тиждень, 30 жовтня, побачимося з вами у Тернополі.

Метки: , , , , , , ,