fbpx

Обзор участі в AI Conference Kyiv

2018-11-19T18:48:00+00:00Ноябрь 19th, 2018|Блог|

Друзі, привіт!

Пам’ятаєте день, коли пішов перший сніг? В усіх соцмережах користувачі запостили чимало фоточок. Ми свідомо пропустили цей тренд – для нас той день пройшов ще крутіше! Чому? Бо ми побували на AI Conference Kyiv. Конференцію було присвячено останнім трендам в IT-сфері, а це: штучний інтелект, інтернет речей, чат-боти та багато-багато іншого.

Були цікаві доповіді від керівників таких значущих українських компаній як Київстар, Vodafone, Prom.ua, ПриватБанк та багатьох інших. Говорили про впровадження чат-ботів до бізнесу для проведення онлайн-оплат картками, про значення Big Data для інтернету речей, про роль операторів у розвитку IoT. Загалом, у нас дуже багато вражень. І ми вчергове зрозуміли, що український бізнес швидкими темпами впроваджує всі нові інструменти IT-сфери, а отже розвивається по-максимуму ефективно. І це very good. ;)

Цікавинки цікавинками, та однією з основних фішок усіх конференцій є нетворкінг. І AI Conference Kyiv надала для цього всі можливості. А ми ними на повну скористалися. :) Саме тому під час кава-брейків завели багато нових знайомств: від фрілансерів та розробників ПЗ до керівників IT-відділів та операційних топ-менеджерів.

А ось і невеликий фото-звіт наших пригод у перший сніжний день Києва.

Друзі, проводьте час з користю, це найкращий шлях до досягнення амбітних цілей! І використовуйте правильні інструменти, звичайно – хмарні сервіси від Tucha, наприклад. ;-) До зв’язку та до зустрічі на наступних цікавих подіях.

Метки: , , , , ,