fbpx

5 переваг хмар для нафтогазової галузі

2019-06-10T10:56:47+00:00Июнь 4th, 2019|Блог|

Українська нафтогазова галузь наразі має певні системні проблеми, які зменшують її ефективність. У царині ІТ — це застаріле обладнання, недостатнє фінансування в потужні ресурси, ризикованість ведення нафтогазового бізнесу. Розглянемо, як тут можуть допомогти хмарні технології. До речі, завдяки спеціальним пропозиціям хмари стають ще більш доступними! Шукайте наприкінці статті акцію та поспішіть скористатися, адже термін дії обмежено.

Особливості та потреби нафтогазової галузі

Нафтогазовий комплекс (НГК) України стає все більш технологічним: на зміну простим механізмам приходять новітні розробки. Наприклад, заправні станції з ручним керуванням перетворилися на системи, які потребують мінімального втручання людини, а всю роботу автоматизовано.

Крім того, нафтогазові підприємства, навіть найменших масштабів, — це бізнес, часто пов’язаний з ризиками. По-перше, сама продукція високо цінується і має надважливе значення для економіки та всієї держави в цілому. Тож конкуренція у галузі надвисока. По-друге, зберігання важливих даних (баз даних, архівів документів, програм для бухгалтерського обліку, спеціалізованих додатків тощо) на офісних серверах — не дуже безпечне рішення. Сторонні особи або зловмисники можуть отримати доступ до серверів та всіх даних, повернути які вкрай важко.

Оскільки НПК передбачає спеціалізоване програмне забезпечення, необхідні потужні ІТ-ресурси, які час від часу потребують масштабування. Фізичні ресурси, звісно, теж можливо масштабувати, але це — додаткові витрати фінансів та часу.

Не менш важливою потребою галузі є мобільність. Наприклад, поява новітніх мобільних лабораторій з дослідження якості нафтопродуктів призвела до необхідності інакше організовувати роботу. Важливо, аби можна було не перевозити із собою додаткове ІТ-обладнання для зберігання зібраних даних. А ще — обмінюватися даними всім співробітникам в єдиному просторі без затримок у часі.

До того ж, уся нафтогазова промисловість базується на зборі та обробці великих об’ємів інформації. До таких даних належать:

  • моніторинг нафтових і газових свердловин, трубопровідних і газокомпресорних станцій;
  • збір даних та контроль над установками;
  • занесення в архів і зберігання попередніх показників;
  • залучення сервісів автоматизації процесів, систем аналітики тощо.

Тож які основні IT-задачі постали перед нафтогазовою промисловістю?

  • Забезпечити ефективне і стабільне керування нафтогазовим обладнанням з будь-якого куточка світу.
  • Зменшити витрати на ІТ-обладнання.
  • Налагодити процеси управління та автоматизації роботи нафтогазових підприємств.
  • Забезпечити безперервний зв’язок між усіма ланками галузі.
Як хмари вирішують задачі нафтогазової промисловості

Хмарні технології спрощують та покращують діяльність нафтогазових підприємств будь-яких масштабів. Вони вирішують водночас декілька завдань та надають ряд переваг:

     1. Забезпечують надійне та захищене зберігання даних

У хмару можна перенести як усю ІТ-інфрастурктуру компанії, так і окремі додатки або спеціалізовані програми, наприклад: CRM- або ERP-систему, бухгалтерський облік, телефонію тощо. Усі дані розміщуються за межами офісу або навіть країни, тож вони захищені від доступу зловмисників та фізичних втрат.

     2. Заощаджують фінанси на ІТ-обладнанні та обслуговуванні

Навіть найменші нафтогазові підприємства потребують потужного обладнання, щоб забезпечити надійну роботу. Що більшою є компанія, тим більше ресурсів їй необхідно. Із хмарами ви зберігаєте фінанси на закупівлю, обслуговування та заміну обладнання. А ще — оплачуєте тільки ті ресурси, якими ви дійсно користуєтесь.

     3. Надають мобільність і доступ до даних 24/7 з будь-якої точки світу

Робота у хмарах є зручною для кожного учасника ланцюжка «підприємство-постачальник-замовник». І не тільки тому, що в офісі відсутні громіздкі та гучні сервери.

Хмари — це високий рівень доступності сервісів, можливість працювати з будь-якого куточка світу та миттєво відстежувати всі зміни у робочих просторах. До того ж, завдяки хмарам між співробітниками існує постійний зв’язок, тож кожен з них оперативно отримує інформацію щодо спільних процесів.

Для доступу у хмари потрібен лише інтернет. Ви можете підключатися до віддаленого робочого столу навіть з телефону і не втрачати контроль над робочим процесом у будь-який час.

     4. Дозволяють масштабувати ІТ-ресурси під свої потреби

Час від часу виникає потреба змінювати кількість ресурсів. Фізичні сервери, звичайно, можна масштабувати, але необхідно щоразу витрачати час і кошти на нове обладнання. І навпаки, якщо частину ресурсів ви не використовуєте, «залізо» буде простоювати без потреби.

У хмарах масштабувати будь-які ресурси легко: варто лише звернутися до нашої служби техпідтримки, і за декілька хвилин ви отримаєте нову конфігурацію сервісу.

     5. Забезпечують додатковий захист ваших даних (снапшоти і бекапи)

Досягти ще більш надійного зберігання даних допоможуть снапшоти (знімки системи) і можливість робити бекапи (резервні копії):

  • снапшоти — це образи диска вашої віртуальної машини. Вони допомагають повернути систему до того стану, в якому вона була на момент зняття знімка. У вартість двох наших віртуальних серверів TuchaFlex+ і TuchaBit вже включено вартість снапшотів, тож ми гарантовано зберігаємо останні два знімки системи.
  • бекапи — резервні копії ваших даних, які забезпечує сервіс TuchaBackup та зберігає їх у надійних дата-центрах поза межами України.
Три світові компанії, що успішно використовують хмари

Anadarko Petroleum Corporation — одна з найбільших нафтогазових компаній США, яка активно користується хмарними рішеннями. Вона зберігає у хмарах спеціалізовані програми, додатки для онлайн-контролю над процесами буріння, а також дані, які збирають співробітники з бурового обладнання.

M.G. Bryan Equipment Co., що у Техасі, — виробник та постачальник спеціалізованого обладнання, запасних частин, послуг для нафти і газу. Завдяки хмарам, ця масштабна компанія розробила рішення, що дозволяють їй управляти флотом і машинами для гідравлічного розриву пластів з найбільшою ефективністю.

А от нафтогазова та нафтохімічна компанія Petroleos Mexicanos (або PEMEX, Pemex) використовує хмари для зберігання великих об’ємів архівів та графічних даних надвисокої якості, що постійно оновлюються.

Сервіси Tucha.ua для нафтогазової промисловості

Ефективно вирішити задачі нафтогазової галузі допоможуть такі наші сервіси:

TuchaFlex+ — віртуальні сервери різних конфігурацій з майданчиками поза межами України (переважно у Німеччині). Цей сервіс є своєрідним конструктором, який ви можете зібрати за своїми потребами. Усі ресурси легко масштабуються, а гарантована доступність сервісу — 99,9%.

TuchaBit —сервери збалансованої конфігурації з майданчиками в Україні. Сервіс дозволяє розгортати віртуальні сервери на базі ОС Microsoft Windows та об’єднувати їх в ізольовані мережі. Серед особливостей TuchaBit — гарантія доступності 99,0% та включена до вартості кожного сервера ліцензія Windows Server Datacenter.

TuchaBackup — хмарне сховище для зберігання бекапів на віддалених серверах за межами України (здебільшого у Німеччині). Із сервісом ви можете винести у хмару бази даних систем обліку, CRM- та ERP-систем, поштові архіви тощо.

TuchaHosting — сервіс для стабільного і швидкого хостингу сайтів з помірним навантаженням з гарантією доступності 99,9%.

Калькулятор сервісів Tucha.ua

Розрахувати вартість будь-якого сервісу допоможе спеціальний калькулятор. А можна вчинити ще простіше: зателефонувати або написати нам! Ми надамо детальну інформацію про кожен із сервісів, підберемо краще рішення та розрахуємо точну вартість сервісу у потрібній конфігурації.

Резюме

Хмарні технології — доступне та вигідне рішення для нафтогазових підприємств, які зацікавлені у підвищенні продуктивності роботи. Хмари вирішують одразу декілька завдань: безпечно розміщують дані, забезпечують мобільність та стабільну роботу всієї компанії. І головне, допомагають поліпшити робочі процеси з мінімальними витратами бюджету.

Якщо ви досі не перенесли у хмару ІТ-інфраструктуру підприємства або окремі підрозділи, то саме час діяти. А ми допоможемо обрати найкраще рішення для будь-якої задачі, тож звертайтеся 24/7!

***

Спеціальна пропозиція

При замовленні акційного сервісу до 2 липня 2019 включно ви отримуєте знижку 200 грн на оплату першого рахунку і 1 місяць сервісу TuchaBackup в подарунок (в об'емі диска замовленого сервісу). Для теперішніх клієнтів акційна пропозиція діє на купівлю нових хмарних сервісів Tucha і не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями.


Віртуальні сервери і приватні мережі будь-якої конфігурації за кордоном

CPU 4

RAM 8 ГБ

SSD 200 ГБ

IP-адреси — 1


132,00 €* на місяц

Скористатися промокодом

Сервери збалансованої конфігурації за гарну ціну в Україні

CPU 4

RAM 8 ГБ

SSD 200 ГБ

IP-адреси — 1


74,00 €* на місяц

Скористатися промокодом
*Ціни вказано без урахування знижки; оплата здійснюється у гривні по курсу НБУ на перше число поточного місяця.
Ваше имя *
Ваш e-mail *
Телефон
Код
Сообщение

Метки: , , , , , , , , , , , ,