7 переваг хостингу вебсайтів на Laravel у хмарах від Tucha
- Головна
- Хмарні рішення
- 7 переваг хостингу вебсайтів на Laravel у хмарах від Tucha
Laravel є популярним open source фреймворком для створення сайтів. Широке застосування програмного продукту обумовлюють переваги, які відрізняють його від CMS. Та для того, аби отримати максимум користі від роботи з вебпроєктами на базі платформи, потрібен надійний хостинг. Забезпечити його під силу віддаленим серверам від Tucha — як виділеним віртуальним, так і фізичним. Розповідаємо, які переваги отримає бізнес завдяки розміщенню вебсайтів на Laravel у наших хмарах.
Laravel — це PHP-фреймворк з відкритим кодом, який підходить для створення вебсайтів для компаній різних масштабів і напрямів діяльності. Наші давні партнери з вебстудії Червоний хамелеон, які вже тривалий час спеціалізуються на розробці інтернет-магазинів і вебсайтів, поділилися головними особливостями та перевагами роботи з платформою.
Фреймворк є водночас універсальним та абсолютно кастомізованим до потреб замовників програмним продуктом. Наприклад, при роботі з CMS клієнт отримує рішення з купою інструментів і модулів. Вони далеко не завжди потрібні замовнику, однак використовують ресурси сервера, на якому працює вебсайт. Щодо Laravel, деякі популярні функції, які часто використовуються у багатьох вебпроєктах, зібрані у вигляді пакетів. Наприклад, це можуть бути SEO-пакети, файлові менеджери або пакети для формування логів, резервних копій тощо. Решта ж функцій розроблюються індивідуально під клієнта. Таким чином, платформа дозволяє впроваджувати необхідні сервіси без потреби оминати закладені обмеження.
Окрім цього, на основі численних реалізованих проєктів для галузі eCommerce, експерти вебстудії зазначають, що Laravel «товаришує» з усіма популярними фронтенд-фреймворками, тобто можна розробити інтерфейс, наприклад, на React, Vue.js, Angular, а бекенд — на Laravel. Також для вебсайтів на платформі можна інтегрувати будь-який дизайн. Скажімо, для того щоб впровадити специфічний, не заточений під CMS дизайн, треба докласти чимало зусиль, а з ними — часу і грошей. Фреймворк же дозволяє легко впоратися із задачею інтеграції індивідуального дизайну. Окрім цього, є можливість створити будь-яку адмін-панель.
До переваг платформи розробники відносять також високий рівень захищеності проєктів, комерційних і персональних даних користувачів від стороннього втручання. Фреймворк допомагає захистити дані від таких мережевих небезпек, як XSS-атаки (міжсайтовий скриптинг) і SQL-ін’єкції.
Тому Laravel підійде для розробки вебсайтів замовників, яким:
- необхідна підвищена захищеність і безпека ресурсу;
- важлива висока швидкість завантаження сторінок;
- потрібен нетиповий функціонал проєкту та водночас відсутня потреба у плагінах, які встановлені у CMS.
Загалом, ключова місія, яка була закладена при створенні програмного продукту, — це спроба об'єднати все найкраще, що мають всі інші PHP-фреймворки, з метою полегшити, спростити та прискорити задачі зі створення сучасних сайтів та вебзастосунків.
Отже, підсумовуючи досвід фахівців з компанії Червоний хамелеон, платформу найкраще використовувати для розробки:
- складних і масштабних вебпроєктів, наприклад, закритого B2B-порталу для виробників чи оптових продавців певної продукції;
- CRM-систем під конкретне підприємство, яка буде вирішувати саме його задачі;
- маркетплейсів, сайтів із конструктором сторінок послуг тощо;
- новинних порталів з функціональною адмінкою, створеною спеціально під клієнта;
- MVP-версій проєкту для стартапів у різних галузях;
- SaaS-рішень;
- API-сервісів та подібних рішень;
- будь-якого проєкту, нетипового для розробки на CMS.
А ось для вебресурсів, які не мають підвищеного навантаження і не потребують кастомізованих рішень, влучним рішенням будуть саме CMS. За досвідом наших експертів, вони підійдуть, наприклад, для розробки сайтів-візитівок або корпоративних порталів з кількістю товарів до 20000. Якщо ж інтернет-магазин передачає понад 20000 одиниць номенклатури, у такому випадку фахівці агенції рекомендують розглянути Laravel.
Якщо потрібна більш докладна інформація про особливості фреймворку, зокрема його технічних характеристик, звертайтеся до наших партнерів з компанії Червоний хамелеон. Ми ж надалі зосередимося саме на значенні та виборі хостингу для вебпроєктів на Laravel.
Для того аби вебпроєкти на Laravel працювали безперебійно, а власники сайтів отримували всі переваги від роботи з цією платформою, важливим кроком є вибір хостингу. Ось декілька головних критеріїв, на які рекомендуємо звертати увагу:
- надійність і відмовостійкість серверів, що вимірюються зокрема рівнем гарантованої доступності послуг;
- зберігання даних у захищених дата-центрах, які відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище та мають всі необхідні резервні канали комунікації;
- передбачений інструмент регулярного створення та зберігання повних знімків кожного диска віртуальної машини (snapshots);
- можливість зберігання резервних копій файлів на віддалених серверах для посилення захисту даних.
Серед іншого, суттєвим чинником при виборі хостингу є юридично оформлені засади співпраці з провайдером, який надає в оренду віддалені сервери. Також експерти з компаній-розробників окремо наголошують на важливій ролі надійної технічної підтримки. Вона має бути цілодобовою та надаватися командою досвідчених, відповідальних і зацікавлених у вирішенні технічних задач фахівців.
Як хмарний провайдер ми понад 10 років надаємо вебсайтам безпечне розміщення на віддалених серверах загалом і вже маємо успішний досвід організації хостингу для проєктів на Laravel.
Загалом для роботи сайтів у хмарах пропонуємо декілька варіантів сервісів, на базі яких доступні як віртуальні, так і виділені фізичні сервери. Вибір здебільшого залежить від робочого навантаження та трафіку на сайт: чим вищими є ці показники, тим більше ресурсів потрібно. Зазначимо, що для хостингу сайтів на базі будь-якого із сервісів є можливість встановити операційну систему Ubuntu або CentOS у потрібній клієнту версії.
Віртуальні сервери (VPS)
Для переважної більшості задач, пов’язаних з розміщенням невеликих ресурсів або інтернет-магазинів на Laravel із середнім рівнем навантаження, підійдуть саме віртуальні сервери.
Ми завжди рекомендуємо вибирати саме VPS, якщо не йдеться про хостинг вебпроєктів з надвисоким навантаженням, і ось чому:
- віртуальні машини просто розгортаються та швидко масштабуються — необхідна кількість ресурсів додається за лічені хвилини;
- VPS мають вищий рівень відмовостійкості, а їх роботу забезпечує обчислювальна хмарна;
- для віртуалок на базі сервісів Tucha вже передбачене регулярне створення та зберігання повних знімків кожного диска сервера (snapshots).
Різноманіття сервісів Tucha дозволить підібрати той, що за критеріями якнайкраще підходить під вимоги кожного окремого клієнта:
- з територіальним розміщенням потужностей в Україні (TuchaBit, TuchaBit+) або у Німеччині (TuchaFlex+) чи Словаччині (TuchaBit+);
- гнучкої конфігурації (TuchaFlex+) або зі збалансованими наборами ресурсів (TuchaBit і TuchaBit+);
- з гарантованим рівнем доступності послуг від 99,0% (TuchaBit) до 99,9% (TuchaBit+, TuchaFlex+).
Зручне сортування за параметрами доступне на сторінці із сервісами Tucha. А ще для всіх віртуальних серверів доступний безкоштовний тестовий період 7 діб, якщо він потрібен.
Виділені фізичні сервери
Розглядати цей різновид виділених серверів є сенс тоді, коли йдеться про вибір хостингу для сайтів на Laravel з дійсно високим навантаженням, для яких не підходять віртуальні машини. Оренда виділених фізичних серверів з потужностями в Україні, Франції та Німеччині доступна на базі сервісу TuchaMetal.
Якісна технічна підтримка є однією з ключових переваг, яку отримують клієнти при роботі на віддалених серверах від Tucha. Наші фахівці надають цілодобову кваліфіковану технічну підтримку, а клієнти отримують швидкий зворотний зв’язок та змістовну допомогу у вирішенні задач щодо роботи вебпроєктів у хмарах.
На власний розсуд замовник може вибрати один з чотирьох видів підтримки, які діють при роботі як з виділеними віртуальними, так і фізичними серверами:
1. Базова.
Ми відповідаємо за працездатність системи та надаємо консультації у вирішенні технічних питань. Реквізитів доступу до керування сервером у нас немає, тому втручатися безпосередньо у роботу системи не можемо. Базова підтримка надається безкоштовно.
2. Розширений рівень:
- Постійне адміністрування сервера. Фахівці служби техпідтримки беруть сервер на особливий облік та постійно моніторять стан системи. Оскільки права доступу до керування сервером у нас є, ми можемо надавати предметну допомогу у вирішенні задач всередині системи. Щомісячна вартість складає 50% від вартості оренди сервера, але не менше ніж 30 та не більше ніж 300 євро/місяць.
- Погодинне адміністрування сервера. Передбачає виконання разових робіт всередині системи з нашого боку — права доступу видаються виключно на період усунення помилок. Послуга коштує 20 євро/годину.
3. Підтримка по гарантії.
Є одним з найбільш популярних видів підтримки серед клієнтів Tucha. Замовники отримують ту ж допомогу, що і з постійним адмініструванням сервера, але безкоштовно. Для цього потрібне дотримання кількох визначених умов:
- новий сервер, правами адміністратора від якого клієнт ніколи не володів;
- наявність прав адміністратора виключно у служби технічної підтримки Tucha;
- розгортання системи з наявних готових шаблонів, що розроблені виключно для хостингу вебсайтів, електронної пошти, доменних зон і файлів.
Рішення розмістити сайт на базі PHP-платформи Laravel у хмарах від Tucha забезпечить вебпроєкту та бізнесу загалом такі переваги:
- Стабільну та безпечну роботу вебресурсу.
- Відмовостійкість і гарантовану доступність послуг на рівні 99,0-99,9%, залежно від вибраного сервісу.
- Влучний підбір конфігурації сервера відповідно до поточного навантаження та швидке розгортання середовища (у разі вибору VPS).
- Можливість просто масштабувати ресурси надалі, якщо йдеться про роботу на віртуальних серверах.
- Заощадження коштів на придбанні, подальшому утриманні та обслуговуванні ІТ-фахівцями фізичного обладнання в офісі.
- Мобільність — можна працювати та керувати вебсайтом з будь-яких куточків світу, не прив’язуючись до локального розташування серверів.
- Чуйну та відповідальну технічну підтримку від команди Tucha, що працює та допомагає клієнтам 24×7.
Приймайте рішення на користь зручних і функціональних платформ для розробки сайтів, а за надійним хостингом для вебпроєктів звертайтеся до Tucha! Завжди вам раді.