- Як швидко відбувається перенесення ІТ-інфраструктури або додатків у хмару?
- У чому переваги розміщення хмарного сервера за кордоном?
- Якщо мій бізнес буде масштабуватися, чи зможу я замовити більшу кількість ресурсів?
- Для кого підходить хмарний VPS-сервер?
- З чого складається та як масштабується сервіс TuchaBit+?
- Чим TuchaBit+ відрізняється від інших сервісів?
- Якщо мій бізнес масштабується, чи можу я замовити більше ресурсів?
- Чи можливе часткове використання TuchaBit?
- У чому вигода хмарного сервера TuchaBit?
- Чи можна орендувати VPS-сервер на короткий термін?
- Чи можу я перенести свій сайт у хмару TuchaHosting?
- Що таке безлімітний хостинг у сервісі TuchaHosting?
- У чому різниця між віртуальним хостингом і VPS-хостингом?
- Для чого потрібен хмарний хостинг?
- Чи можу я придбати сервіс TuchaBackup як доповнення до хмарного сервера?
- Чим знімки системи (снапшоти) відрізняються від резервних копій?
- Наскільки надійно захищені мої дані у хмарі TuchaBackup?
- Де будуть зберігатися мої дані?
- Чим Dedicated servers відрізняється від VDS/VPS?
- В яких випадках потрібен виділений сервер?
- Чому саме фізичний сервер від Tucha?
- Що ще потрібно знати про виділені сервери?
- Як ділитися файлами у хмарі?
- Чи буду я мати віддалений доступ до файлів?
- Як підключитися до сервісу?
- Чи є обмеження щодо розміру файлів?
Як швидко відбувається перенесення ІТ-інфраструктури або додатків у хмару?
Зазвичай повна міграція інфраструктури у хмару може тривати від кількох годин до кількох днів, при цьому немає необхідності зупиняти роботу всієї компанії. Процес складається з оцінки необхідних ресурсів, перенесення потрібних програм і даних, а також їх налаштування. Можна здійснити перенесення сервера у хмару самостійно, але ми не радимо цього робити, адже необхідно добре розбиратися в технічних питаннях. Довіртеся службі техпідтримки Tucha, і ми все зробимо за вас швидко і якісно.
У чому переваги розміщення хмарного сервера за кордоном?
Чимало наших клієнтів вважають за краще розміщення своїх даних саме на віртуальному сервері в Європі. Основні чинники — гарантована доступність 99,9% і територіальна віддаленість дата-центрів. Це допомагає захистити ваші дані від доступу сторонніх осіб і зловмисників, виїмки і втрати. А ще сервіс TuchaFlex+ з потужностями за кордоном — це гнучкість і легка масштабованість ресурсів.
Якщо мій бізнес буде масштабуватися, чи зможу я замовити більшу кількість ресурсів?
Звісно, так. Якщо вам знадобиться більше ресурсів для вашого vps-сервера або необхідно додати нові робочі місця, ми швидко вирішимо вашу задачу. Просто зателефонуйте або напишіть нам, ми обговоримо всі деталі і вже цього дня ви будете працювати на нових потужностях. Також ми можемо зменшити кількість ресурсів або тимчасово згорнути проект, якщо це потрібно.
Для кого підходить хмарний VPS-сервер?
Віртуальний виділений сервер (VPS/VDS) підходить для перенесення у хмару як високонавантажених, так і невеликих веб-проектів. Тому, крім ІТ-інфраструктури, у хмарі можна розмістити: сайт, інтернет-магазин, поштовий сервер, веб-додаток, телефонію, CRM- і ERP-системи, бухгалтерський облік тощо. Вартість оренди віртуального сервера залежить від кількості ресурсів, необхідних для вирішення вашої задачі.
З чого складається та як масштабується сервіс TuchaBit+?
TuchaBit+ складається з віртуальних юнітів — збалансованих наборів ресурсів. 1 юніт містить у собі 2 ГБ оперативної пам’яті та 15 ГБ дискового простору на базі SSD-дисків. Ядра центральних процесорів виділяються серверу залежно від кількості юнітів, з яких складається сервер. За замовчуванням, до кожної віртуальної машини додається 1 IP-адреса. Також можна додатково замовити IP-адреси з основного пулу адрес та зі стороннього адресного діапазону.
Сервіс просто масштабується віртуальними юнітами. Ви самі визначаєте, скільки таких юнітів має бути в сервері, додаєте та прибираєте їх за потребою. Замовляєте будь-яку кількість серверів. Об'єднуєте сервери у мережі. Без обмежень по трафіку. У разі потреби можна доповнити рішення додатковим сховищем на базі HDD-дисків та додатковими ядрами за окрему плату.
Чим TuchaBit+ відрізняється від інших сервісів?
TuchaBit+ — це дещо модернізована версія сервісу TuchaBit з низкою нових технічних рішень, які дозволяють надавати користувачам потужне та надшвидке середовище.
Рішення працює на базі сучасних процесорів Intel Xeon Gold 6248R з тактовою частотою процесору не менш ніж 3.0 ГГц. VPS на базі сервісу TuchaBit+ має збільшений обсяг оперативної пам’яті (по 2 ГБ в 1 юніті), більш ефективні технології обміну даними між вузлами та оновлені політики планування утилізації обчислювальних ресурсів.
Також на базі сервісу ми пропонуємо клієнтам на вибір місце розташування дата-центрів — в Україні. Гарантований рівень доступності послуг складає 99,9%.
Якщо мій бізнес масштабується, чи можу я замовити більше ресурсів?
Так, звичайно. Коли ваш бізнес вимагатиме збільшення потужностей віртуального сервера або створення нових робочих місць, звертайтеся до нашої служби техпідтримки. Ми надамо всі необхідні ресурси одразу після вашого запиту. Крім того, можна зменшити кількість ресурсів, якщо частина з них не використовується.
Чи можливе часткове використання TuchaBit?
Хмарні сервери TuchaBit дозволяють переносити у хмару як всю ІТ-інфраструктуру компанії, так і окремі робочі додатки, наприклад: бухгалтерію, CRM або ERP-систему, поштовий сервер, телефонію тощо.
У чому вигода хмарного сервера TuchaBit?
Із хмарним сервісом TuchaBit ви заощаджуєте кошти на купівлі, модернізації та обслуговуванні ІТ-обладнання. А ще — отримуєте цілодобову технічну підтримку та оперативну допомогу у вирішенні будь-яких питань.
Чи можна орендувати VPS-сервер на короткий термін?
Так, звичайно. Завдяки гнучкості і легкій масштабованості сервісу в межах збалансованих юнітів можна всього за кілька годин розгорнути ІТ-інфраструктуру на віртуальному сервері, а також перенести у хмару окремі додатки. У разі необхідності VPS-сервер так само просто згорнути.
Чи можу я перенести свій сайт у хмару TuchaHosting?
Довірте задачу з міграції сайту або пошти у хмару нашим фахівцям. Служба техпідтримки Tucha допоможе вам з перенесенням сайту або пошти швидко, якісно і без втрати працездатності ваших веб-проектів. Вам точно нема про що хвилюватися.
Що таке безлімітний хостинг у сервісі TuchaHosting?
У кожному з пакетів TuchaHosting трафік, бази даних, поштові ящики, FTP-акаунти не тарифікуються і надаються без обмежень. В пакетах з конфігурацією від 25 ГБ і вище додатково надається безлімітна кількість доменів. А ще ви отримуєте додатково резервне копіювання даних, антивірусний захист та захист від спаму. І головне — цілодобову технічну підтримку, яка надасть вам кваліфіковану допомогу в будь-який час.
У чому різниця між віртуальним хостингом і VPS-хостингом?
Головна відмінність полягає в тому, для якого проекту ви зможете скористатися кожним з видів хостингу. Якщо ви плануєте розмістити у хмарі великий веб-проект з суттєвим навантаженням і великою кількістю відвідувачів, вам краще підійде VPS-хостинг. Він має більш широкий функціонал та дозволяє встановити власне ПЗ. А ще — ресурси сервера не розподіляються між усіма користувачами. Для сайтів з невеликим і помірним навантаженням (інформаційний сайт, сайт-візитка, інтернет-магазин з невеликою кількістю відвідувачів) вибирайте хмарний хостинг. Серед його переваг — низька ціна та просте керування.
Для чого потрібен хмарний хостинг?
Хмарний хостинг потрібен для розміщення сайтів та інших веб-проектів на віртуальних серверах. Сервіс TuchaHosting — краще рішення для хостингу сайтів або інтернет-магазинів з помірним навантаженням, а також пошти. Якщо ж ви плануєте розширювати свій проект, зупиніть свій вибір на віртуальному виділеному сервері (TuchaFlex+ або TuchaBit). У разі, якщо ви не знаєте, який сервіс вибрати, зателефонуйте або пишіть нам, і ми підберемо для вас найкраще рішення.
Чи можу я придбати сервіс TuchaBackup як доповнення до хмарного сервера?
Так, звичайно. Віртуальні сервери TuchaBit і TuchaFlex+ — це надійне розміщення ІТ-інфраструктури вашої компанії, окремих робочих додатків або спеціалізованого ПЗ за межами офісу. Сервіс TuchaBackup безпечно зберігає резервні копії важливих даних (документів, архівів, баз даних систем обліку, CRM- і ERP-систем тощо) та надає вам додатковий захист інформації.
Чим знімки системи (снапшоти) відрізняються від резервних копій?
Снапшот (знімок системи) — образ диска віртуальної машини, тобто всієї системи з програмним забезпеченням і даними, які зберігаються на ньому, на певний момент часу. Снапшот допомагає повернути систему в початковий робочий стан після будь-яких критичних змін (наприклад, після атаки вірусами). У вартість сервісів TuchaBit і TuchaFlex+ вже включено два таких знімки.
Снапшоти та резервне копіювання даних — це різні речі. Бекапи створюють копії тільки окремих файлів, які можна відновити після збоїв або атак. Снапшоти ж допомагають відновити стан всієї системи, тому краще рішення — використовувати ці інструменти разом.
Наскільки надійно захищені мої дані у хмарі TuchaBackup?
Ми працюємо тільки з дата-центрами з рівнем захищеності Tier 3 і вище. Обраний нами дата-центр — це безпечне зберігання ваших даних, гарантована доступність сервера 99,9%, відмовостійкість та працездатність системи навіть при збоях у роботі ЦОД. Усі продукти та послуги цього дата-центру постачаються з використанням міжнародних стандартів ISO, PCI-DSS тощо які гарантують, що ваші системи не лише захищені, а й відповідають затвердженим галузевим стандартам.
Де будуть зберігатися мої дані?
Всі резервні копії знаходяться за межами України, переважно в Німеччині, на віддалених серверах дата-центрів, які відповідають захисту на рівні Tier 3 і вище. Усі послуги цього дата-центру надаються відповідно до міжнародних стандартів ISO, гарантуючи високий рівень захисту та відповідність галузевим стандартам. Оренда сервера з інфраструктурою в Німеччині забезпечує надійність та захист важливої інформації від втрат, а також стабільний доступ до даних 24/7.
Чим Dedicated servers відрізняється від VDS/VPS?
Виділений (dedicated) сервер — це окрема машина, всі ресурси якої використовує один користувач: і диск, і обсяг оперативної пам'яті, і процесор. В такому разі орендар може користуватися всіма ресурсами фізичної машини з максимальною продуктивністю
В яких випадках потрібен виділений сервер?
Якщо у вас є проект з підвищеними вимогами до ресурсів, наприклад, високонавантажений веб-сайт, і ви хочете забезпечити максимальну продуктивність роботи з програмами та даними, сервіс TuchaMetal успішно впорається з цими задачами
Чому саме фізичний сервер від Tucha?
З Tucha ви отримуєте не тільки безпечне розміщення даних в надійних дата-центрах, цілодобовий доступ до них з будь-якої точки світу, але і найбільш клієнтоорієнтовану технічну підтримку серед усіх провайдерів. Наші фахівці на зв'язку 24×7 та готові допомогти у вирішенні будь-якої задачі одразу ж після звернення.
Крім того, у вартість оренди кожного виділеного фізичного сервера вже входить вартість хмарного бекап-хостингу на базі сервісу TuchaBackup (в обсязі дисків замовленого сервера)
Що ще потрібно знати про виділені сервери?
Оренда виділеної машини за замовчуванням передбачає, що користувач самостійно адмініструє сервер. У разі потреби, якщо у вас немає окремого фахівця або необхідних навичок, ми запропонуємо послугу адміністрування серверів.
У будь-якому разі, поки ви користуєтеся фізичним сервером від Tucha, ми, як провайдер, забезпечуємо стабільне електропостачання та наявність безперебійного інтернет-з'єднання до вашої машини, стежимо за технічним станом сервера та його ресурсами. Наша команда в режимі 24×7 робить все для того, щоб ваша робота з виділеними серверами від Tucha була комфортною та безпечною
Як ділитися файлами у хмарі?
Щоб обмінятися файлами з іншими користувачами, відкрийте їм доступ та поділіться посиланням. Контроль над сховищем знаходиться в руках власника. Він може керувати періодом гостьових доступів, встановлювати права для роботи з файлами, а також дозволяти користувачам завантажувати у хмару свої файли.
Чи буду я мати віддалений доступ до файлів?
Так, адже користуватися хмарним сховищем можна не тільки на ПК або ноутбуці, але і на смартфоні. TuchaSync легко синхронізується з вашим мобільним пристроєм: завантажуйте необхідні файли з комп'ютера та зберігайте їх на смартфон, і навпаки. Отримати доступ до файлів можна цілодобово і з будь-якого куточка світу, де є інтернет-доступ.
Як підключитися до сервісу?
Є можливість підключитися до сервера за допомогою протоколу WebDAV і здійснювати синхронізацію файлів, використовуючи будь-який WebDAV-клієнт.
Чи є обмеження щодо розміру файлів?
Можна завантажувати і викачувати файли будь-яких форматів та розмірів.
При завантаженні через додаток на ПК або смартфоні — без обмежень.
При завантаженні через браузер — розмір файлу не може перевищувати 512 МБ.